Kategorileri Aç / Kapat

2019 BMW 3 Serisi'nin Bazı Teknik Detayları Sızdırıldı

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


2019 BMW 3 Serisi
Otomobil tutkunlarının merakla beklediği, ekim ayında düzenlenecek olan Paris Otomobil Fuarı'nda karşımıza çıkması beklenilen 2019 BMW 3 Serisi'nin bazı teknik detayları sızdırıldı. Test sırasında kameralara yakalanan casus fotoğraflarda kamuflajlı olarak gördüğümüz aracın bilinmezliği hâlâ devam ediyor. Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılması beklenilen 2019 BMW 3 Serisi'nin altıncı jenerasyonunun satış sürecinin de 2019 yılının ilk yarısına kalacağı düşünülüyor.

2019 BMW 3 Serisi Sızdırıldı


2019 BMW 3 Serisi Sızdırıldı

BMW 3 Serisi her zaman daha bir dikkat çektiği için bu serinin sızıntı haberleri de otomobil tutkunları için beklenti dahilinde olabiliyor. Gelen sızıntılara göre yeni 3 serisi bolca motor seçeneği ile gelecek ve çekiş yapısında da arkadan itişli ve dört tekerlekten çekiş olmak üzere iki farklı seçenek göreceğiz.

Söylenen bilgilere baktığımızda giriş seviyesinde 136 beygir gücünde 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği bulunan ve arkadan itişli 316d'yi, en üst noktada ise 380 beygir güce çıkan 8 ileri otomatik ve dört tekerlekten çekiş kombinasyonuna sahip M340i versiyonunu görüyoruz.

Sızan tüm teknik detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca paylaşılan değerlerin resmi olmadığını ve sızıntı bilgiler olduğunu tekrar belirtelim ve aracın tanıtılmasıyla birlikte ortaya çıkacak olan gerçek değerlerin farklı olabileceğini söyleyelim.

2019 BMW 3 Serisi Teknik Detaylar

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: