Kategorileri Aç / Kapat

LVCHI Venere, 992 Beygir ve 500 km Menzil ile İddialı Bir Elektrikli

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


LVCHI Venere
Çin merkezli LVCHI markasının Venere adlı ilk modelini Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtacağı haberini geçtiğimiz ayın sonuna doğru paylaşmıştık. Fuar kapsamında otomobil severlere ilk gösterimi için gözler önüne çıkartılan elektrikli otomobil, marka yetkilileri tarafından seri üretime %90 oranında yakın olduğu belirtilmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sahip olduğu performans ve menzil değerleri ile de otomobilin sektöre oldukça etkili bir potansiyelle giriş yapacağı düşünülüyor.

İddialı Bir Elektrikli: LVCHI Venere


LVCHI Venere - 1

Elektrikli otomobil piyasasındaki diğer rakiplerinin işlerini zorlaştıracağa benzeyen LVCHI Venere, bünyesindeki dört adet elektrikli motorunu 100 kWh değerinde bir lityum-iyon batarya ile besliyor.

İki yıl içerisinde satışa hazır hale gelmesi beklenen ve 992 beygir gibi bir güce sahip olduğu belirtilen araç, 0 - 100 hızlanmasını 3 saniyenin altında tamamlayabiliyor.

Son olarak, 5.118 milimetre uzunluğu ile Model S'i geride bırakan ve 2.100 kg ağırlığa sahip olan otomobilin seri üretim versiyonunda da 500 kilometre menzil sunacağı belirtiliyor.

LVCHI Venere - Araç Fotoğrafları


LVCHI Venere - 2

LVCHI Venere - 3

LVCHI Venere - 4

LVCHI Venere - 5

LVCHI Venere - 6

LVCHI Venere - 7

LVCHI Venere - 8

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: