Kategorileri Aç / Kapat

Subaru'nun Sürpriz Yeni Otomobili: VIZIV Tourer Concept

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Subaru VIZIV Tourer Concept
Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haber ile Subaru'nun yeni bir otomobil için sürpriz açıklamada bulunacağını paylaşmıştık. Yapılan açıklamada da markanın VIZIV Concept serisinin Tourer versiyonunun karşımıza çıkacağı söylenmişti. Subaru'yu geleceğe taşıyacak olan yeni tasarım anlayışı ile üretilen, "Vision for Innovation" sloganının kısaltması olan VIZIV konsept modelleri, güçlü çizgiler ve yüksek performansa sahip yeni Tourer versiyonu ile yeniden karşımızda. Şirket de, bu modelin teknik detaylarını paylaştı.

Subaru VIZIV Tourer Concept


Subaru VIZIV Tourer Concept - 1

Uzunluk 4.755, genişlik 1.930, yükseklik 1.435 ve aks mesafesi ise 2.730 mm olan yeni otomobil, simetrik sürekli dört çeker sisteme ve Boxer motora sahip.

Sürüş destek teknolojilerinin gelecekte daha bir önemli olacağını inanan şirket, yeni nesil ikinci versiyon "Önleyici Güvenlik Sistemi EyeSight"ı otomobilin bünyesine dahil etmiş. Ön camın üst kısmında iki tane kamera bulunmakla birlikte geleneksel yan aynaların yerinde de ayna kullanılmış. Üstelik kapı kolları da dokunmatik olarak dizayn edilmiş.

Öne eğilimli duruşu ve genişletilmiş çamurlukları ile sürüş keyfini arttıran VIZIV Tourer Consept, 20 inç boyutundaki jantlar üzerine yerleştirilmiş. Ayrıca aracın dört kişilik olduğu da belirtildi.

Subaru VIZIV Tourer Concept - Araç Fotoğrafları


Subaru VIZIV Tourer Concept - 2

Subaru VIZIV Tourer Concept - 3

Subaru VIZIV Tourer Concept - 4

Subaru VIZIV Tourer Concept - 5

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: