Kategorileri Aç / Kapat

B Sınıfı Ehliyetle Kullanılabilen Motosiklet: Vespa Primavera 50

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


B Sınıfı Ehliyetle Kullanılabilen Motosiklet: Vespa Primavera 50
Araba meraklılarının neredeyse tümü hayatlarında en az bir kere motosiklet macerası yaşamak ve araba sürerken hissettikleri keyfi, motosikletle de deneyimlemek istemekte. Ancak özellikle son dönemde ehliyet ücretlerinin uçuk bir şekilde artması ile kullanıcılar bu heyecan verici hayallerini bir kenara bırakmak durumunda kaldılar. Ancak Vespa hayranları artık bu durumu yaşamak zorunda kalmayacak! Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve A sınıfı motosiklet ehliyeti olmadan, B sınıfı otomobil ehliyeti ile de kullanılabileceği açıklanan Vespa Primavera 50 tam size göre!

Scooter severleri büyüleyeceğini düşündüğümüz ve geçen yıllara rağmen modası asla değişmeyen Vespa, bu yeni modelle çok konuşulacağa benziyor. 1 litre ile ortalama olarak 35,5 kilometre yol gidebileceğiniz, sürüşü oldukça keyifli, kadın - erkek herkesin severek kullanacağı Primavera 50, birçok renk seçeneği ile de dilediğiniz tarzı kolayca yakalamanıza olanak sağlıyor.

Vespa Primavera 50’nin bizler için en büyük ve ilgi çekici özelliği olan B sınıfı ehliyet ile kullanılabilmesi bu modeli diğer scooterlardan ayırırken 1,86 metrelik boyutu ve 75 cm genişliği ile kolay ve rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Şu an net Türkiye fiyatının 16.000 TL olduğu belirtilse de resmi web sitesinde buna dair net bir açıklama yok. Kısa bir süre içerisinde scooter severlerin birçoğunda Vespa Primavera 50’yi göreceğimizi düşünüyoruz.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: