Kategorileri Aç / Kapat

2019 Chevrolet Silverado HD Tanıtıldı

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


2019 Chevrolet Silverado HD
Chevrolet, yeni 2019 Silverado HD pick-up modelini Chicago Otomobil Fuarı kapsamında resmi olarak görücüye çıkardı. Bir önceki kendi modeline göre %52, rakiplerine göre de 200 kg daha fazla çekme kapasitesiyle gelen yeni model, 16 ton miktarında römork çekebilir oluşuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Zaten model isminde yer alan HD ifadesi de "Heavy Duty" açılımıyla zor görevler için yapıldığını gösteriyor. Ön taraftan araca bakıldığı zaman devasa ızgarası ile önceki modellerinden daha çok büyüdüğünü gösteren araç, büyük araç sevenler için dikkat çekiyor.

2019 Chevrolet Silverado HD Tanıtıldı


2019 Chevrolet Silverado HD Tanıtıldı

Arkadan itişli araçta 10 ileri otomatik şanzıman, daha büyük çaplı şaftlar, daha iyi bir soğutma sistemi gibi yenilikler gelmiş. 6.6 litrelik Duramax turbodizel V8 motoru ile 451 beygir güç ve 1.234 Nm tork üretebilen 2019 Chevrolet Silverado HD, aynı litreli benzinli V8 motor seçeneği ile de sürücüsüne 406 beygir güç ve 629 Nm tork değerlerini veriyor.

Diğer özelliklerine bakacak olursak; arazilerde yol gösterici olması için 15 adet kamera ile donatılan pick-up, otomatik park fren desteği, yokuş kalkış desteği ve römork salınım kontrolü gibi daha birçok yardımcı sistemle donatılmış.

Yılın yaz aylarında satışa çıkması beklenen aracın fiyatları hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi.

Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: