Kategorileri Aç / Kapat

Porsche Cayenne Coupe Tanıtıldı - Özellikleri ve Fiyatı (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Porsche Cayenne Coupe
Porsche, BMW X6 ve Mercedes-Benz GLE SUV modellerine rakip olarak dikkat çekici Cayenne Coupe modelini tanıttı. Daha sportif ve modern bir görünüm kazanan SUV, otomobil severler tarafından kendisine çok baktıracak gibi duruyor. 90 km/h hızı geçince bünyesindeki adaptif rüzgarlığı açan Porsche Cayenne Coupe, bu sayede de arka aksa binen downforce (havanın aracı yere bastırma kuvveti) miktarını artırarak daha iyi yol tutuş sağlıyor. Ayrıca araç, iki farklı benzinli motor seçeneği ile geliyor.

Porsche Cayenne Coupe Özellikleri ve Fiyatı 


Porsche Cayenne Coupe Özellikleri ve Fiyatı

3 litre turbo V6 motoru ile 335 beygir güç üreterek 0-100 km/h hızlanmasını 5.7 saniyede tamamlarken, 4 litre çift turbo V8 motoruyla da 541 beygir güç üreterek 0-100 km/h hızlanmasını sadece 3.7 saniyede tamamlıyor.

Karbon fiber tavanı opsiyonlu olarak sunan Porsche Cayenne Coupe, standart olarak büyük bir cam tavan ile karşımıza çıkıyor. İç tasarımında da alışılan Porsche çizgilerine sahip olan SUV, deri koltukları ve direksiyon simidindeki süet kaplama ile oldukça şık duruyor.

Porsche Cayenne Coupe İç Tasarım

Porsche Cayenne Coupe fiyatı ne kadar? diye soranlara söyleyelim. Mayıs'ta satışa açılacak olan aracın Almanya fiyatı yaklaşık olarak 83.000 euro. Ekstra paketler ve opsiyonlara göre de 150.000 euro seviyelerini buluyor.

Porsche Cayenne Coupe Video


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: