Kategorileri Aç / Kapat

Elektrikli Aston Martin Rapide E Görücüye Çıkarıldı (Video)

Hadi şimdi BEĞEN butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Elektrikli Aston Martin Rapide E
Benzinli model Aston Martin Rapide, elektrikli versiyonu ile Şangay Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkarıldı. 602 beygirlik gücünü 950 Nm tork üretebilen çift elektrikli motordan alan Aston Martin Rapide E, katettiği menzil ile dikkatleri üzerine çekiyor. Maksimum 250 km/h saat hıza çıkabilen otomobil, 800 voltluk 65 kWh bataryası tek dolum ile 320 km menzil sunuyor.

Elektrikli Aston Martin Rapide E


Elektrikli Aston Martin Rapide E Özellikleri

0-100 km hızlanmasını 4.2 saniyede tamamlayan Aston Martin Rapide E, iç kısmında da oldukça şık bir görünüm ile karşılıyor.

Direksiyon arkasında yer alan 10 inç boyutunda ekranından hız vb. bilgilerinin alınabildiği gibi gösterge panelinin ortasında da 8 inçlik bilgi-eğlence paneli yer alıyor. Ek olarak aracın Apple CarPlay ve Android Auto desteklediğini de belirtelim. Benzin deposunun olmaması ve bazı farklılıklarından dolayı da araç, Rapide modelinden daha hafif.

4 sene önce duyurusu yapılan ve şimdi görücüye çıkarılan otomobil, sınırlı sayıda sadece 155 adet üretilecek. Şanslı 155 kişinin sahip olabileceği Aston Martin Rapide E, senenin sonlarına doğru satışa çıkarılacak.

Aston Martin Rapide E Görselleri


Aston Martin Rapide E - 1

Aston Martin Rapide E - 2

Aston Martin Rapide E - 3

Aston Martin Rapide E - 4

Aston Martin Rapide E - 5

Aston Martin Rapide E - 6

Aston Martin Rapide E Video


Beğendin mi? Beğen veya Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

Hiç yorum yok: